0850 307 05 13

Almanya fulfillment

Almanya fulfillment siparişin karşılanması en genel anlamıyla satış noktasında ürünün sorgulanmasından müşteriye teslimine kadar geçen sürecin tamamıdır. Bazı durumlarda daha dar bir dağıtım eylemini veya lojistik işlevi de tanımlar. Daha geniş anlamda, bir işletmenin müşteri siparişlerini nasıl yerine getirdiğini ifade eder.
Almanya’da sipariş karşılama, e-ticaret lojistiği veya sipariş karşılama olarak da bilinen satın alma sonrası işlemler olarak tanımlanır. Tedarik zincirinin bu kısmı, ürünlerin depoya alınmasıyla başlar ve envanter yönetimi ve yönetimi, siparişlerin hazırlanması ve nakliye süreçlerini içerir. Bazı durumlarda bir e-ticaret işletmesinin tüm ürün ve siparişleri yerine getirmesi neredeyse imkansızdır. Bu şirketler, sipariş karşılama hizmeti sağlayıcılarının siparişleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde işleme koymasını gerektirebilir. Tüketicinin markanın e-ticaret sitesinde istediği ürün için “Satın Al” butonuna tıklamasıyla “Almanya Gönderim” süreci devreye girmektedir. Ayrıca sipariş işleme maliyeti azaldığı için zamandan da tasarruf sağlar

Almanya fulfillment Almanya Köln Havalimanı içerisinde bulunan gümrüklü & gümrüksüz depomuz Avrupanın diğer ülkelerine erişim açısından stratejik bir konumdadır. Depomuzda tüm Avrupa gönderileriniz için Online Gümrükleme Hizmeti, Fullfillment çözümler ve diğer lojistik talepleriniz değerlendirilerek sizlere alternatif çözümler olarak hizmet sağlanmaktadır.

Almanya Fulfillment, bir markanın yeni bir ürün için sipariş alması anından, siparişin müşteriye kargolanmasına kadar geçen tüm e-ticaret işlemlerinin tek bir sistemde toplanmasıdır. Bu sistem sayesinde işletmeler, e-ticaret iş süreçlerindeki aksaklıkları önlerken aynı zamanda maliyetleri azaltabileceklerinden emin olabilirler.
Başvurumu gerçekleştirmek için hangi adımları atmalıyım?

“E-ticaret lojistiği” olarak da bilinen sipariş karşılama uygulaması beş aşamadan oluşur. Aşağıda hangi ticaret ve hizmetlerin yapıldığına, bu sistemi tercih eden firmalara sağladığı faydalara ve bu sürecin nasıl işlediğine bir göz atalım. 5 zenginleştirme seviyesi:
1. Envanter yönetimi
2. Sipariş yönetimi
3. Ürün paketleme ve nakliye
4. Kargo yönetimi
Beş. Müşteri iletişim desteği


depo yönetimi

Almanya fulfillment depolama, bir şirketin satışa hazır ürünlerinin tek bir yerde depolanması işlemidir. Bu aşamanın amacı depolama için kullanılan alanları, taşıma ekipmanlarını, çalışan sayısını ve depolama koşullarını mümkün olduğunca verimli ve en düşük maliyetle yönetmektir.
Sipariş yönetimi aşamasında ürünler fiyatlandırılır, gerekli kayıtlar tutulur, satın almalar ilgili kuruluşlara raporlanır, siparişler takip edilir ve stoklar yönetilir. Son olarak teslimatın müşteriye ulaşmasını sağlar. Fulfillment hizmetleri, e-ticaret satışı yapan işletmeleri bu süreçlerde marka hedeflerine odaklanmaktan alıkoyan tüm sorumluluklardan ve sorunlardan kurtarır.

Ürünlerin paketlenmesi ve nakliyesi

Sipariş edilen ürünler depodan çekilerek firmanın daha önce e-ticaret lojistik sistemi ile entegre ettiği paketleme sisteminde hazırlanarak müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Bu sayede ürün satıcıları artık ürünlerin fiziksel olarak paketlenmesi ve nakliyesi gibi zaman alan süreçlerle uğraşmak zorunda kalmıyor. Zamanını müşterilerine kaliteli ürünler sunmaya ve marka hedeflerine ulaşmaya harcayabilir.

Depodan çekilen ürünler, öngörülen paketleme sistemine göre ayrıştırılarak firmamızın anlaşmalı olduğu nakliye şirketi ile müşteriye kargolanır. Bu sayede firmaların paketleme ve nakliye gibi yükleri azalır, teslimat gecikmeleri, hatalı teslimatlar gibi gecikmelerin önüne geçilir.

 


ETD Logistics Almanya Fulfillment olarak siparişinizi seçtiğiniz taşıyıcıyla göndereceğiz. Siparişiniz, paketinizin büyüklüğü ve teslim tarihi dikkate alınarak adresinize en uygun kargo şirketi tarafından teslim edilecektir.
Müşteri İletişim Desteği geniş bir alanı kapsayan çok değerli bir hizmettir. B. Tüketici sorularını yanıtlayın, son tüketicileri ürünün durumu hakkında bilgilendirin ve olası iade veya değişimler için e-posta, mesaj veya çağrı merkezi yoluyla iletişim desteği sağlayın. Almanya Fulfillment, e-ticaret maliyetlerini azaltır, işi güçlendirir, müşteri şikayet ve isteklerine anında yanıt verir, marka hedeflerine odaklanır, işini büyütmek ve satışları artırmak için yeni stratejiler geliştirir.Gelişmek isteyen her marka için uygun ve faydalıdır.
Gerçekleştirme hizmetleri, bir şirketin tüm e-ticaret operasyonlarını tek bir sistemde birleştirerek boşa harcanan zamanı ve olası sorunları ortadan kaldırır. Markaların bu hizmetten yararlanmak için teknik altyapılarını, kurumsal yazılımlarını hazırlamalarına veya herhangi bir ek çalışma yapmalarına gerek yok. Gerekli tüm hazırlıklar, yerine getirme hizmetini sunan lojistik firması tarafından yapılır.
İşletmeler, bir sipariş karşılama sağlayıcısını seçmeden önce ihtiyaçlarını ve önceliklerini belirlemelidir. Kapsamlı bir araştırma yapmalı ve hangi sipariş karşılama sağlayıcılarıyla çalışacağınızı ve ürünlerinizi dış kaynaklardan temin edeceğinizi düşünmelisiniz. Aksi takdirde her e-ticaret lojistiği sağlayıcısının her alanda uzman olamayacağı gerçeğini göz ardı etmektedir.

Sipariş karşılama hizmet sağlayıcısı seçerken işletmenin katlandığı maliyetlerin yanı sıra hizmet güvenilirliği, profesyonellik, hizmet kalitesi ve çözüm odaklı operasyonel yönetim yetenekleri de dikkate alınmalıdır.

Almanya fulfillment e-ticaret lojistiği hizmeti “Fulfillment”, müşteri siparişinin alınmasından hazırlığın başlamasına ve müşteriye teslimatına kadar olan işlemleri kapsar. Tüm bu işleri yapmak satıcıya çok fazla iş olacağı için bu işi firmanın üstlenmesi gerekiyor.
Süreçteki tüm hazırlıkların planlanmasından satış şirketi değil servis şirketi sorumludur. Bu, satıcının satış sürecinin iş yükünü basitleştirir. Bu hizmetin nasıl çalıştığını ve hangi sağlayıcıların bu hizmeti seçebileceğini görelim. E-ticaret mağazası sahibi olanlar için harika bir fırsat sunan sipariş karşılama hizmeti, temel olarak sipariş gönderimidir. Günümüzün çevrimiçi alışveriş dünyasında, çevrimiçi ticaretle uğraşan herkes tatminin ne anlama geldiğini merak ediyor. Bu süreç, satıcının siparişi alıcıya teslim ederken attığı adımları içerir.
Bu şekilde verilen siparişlerin sorunsuz bir şekilde alıcıya ulaşmasını sağlamak için online lojistik alanında birçok adım atılmaktadır. Bir e-ticaret şirketi bunu tercih ederse, siparişleri kendi bünyesinde saklayabilir ve sipariş alıcıya ulaşana kadar envanter yönetimi, stok kontrolü, etiketleme, depo sistemlerinin yönetimi gibi tüm görevleri yerine getirebilir. Ancak tüm bu süreci ele almak herhangi bir şirket için çok fazla iş ve pahalı olabilir. Bu nedenle e-ticaret firmaları sipariş karşılama firmalarıyla çalışmayı tercih ediyor. Bu nedenle şirket, e-ticaret şirketlerine kapsamlı hizmetler sunmaktadır.
Bu lojistik hizmet modeli, sipariş teslimat sürecindeki birçok unsuru içerir ve çevrimiçi satışların tüm yönlerini kapsar. Bu sürecin temel olarak e-ticaret platformu entegrasyonu, depolama ve teslimat, toplama ve paketleme, iade ve şikayetler olmak üzere dört konuyu kapsadığı söylenebilir.

E-ticaret şirketleri Almanya fulfillment bir sipariş karşılama merkeziyle daha da iyisini yapabilir. Siparişlerin işlenmesi ve ürünlerin satışı bu şirketin tek faaliyeti değildir. Harici lojistik hizmet ortaklıkları, e-ticaret şirketlerinin satış ve inovasyon gibi temel iş faaliyetlerine daha fazla zaman ayırmasına olanak tanır.
Bu sayede çeşitli faydalar e-ticaret işinizin büyümesine katkıda bulunur. Gerçekleştirmenin faydalarından bazıları şunlardır:

Bu, satıcıların iş geliştirme, pazarlama ve müşteri hizmetleri gibi temel ticari faaliyetlere daha fazla zaman ayırmasına olanak tanır. Bilgi kazanıldıkça süreç daha sistematik hale gelir. Daha iyi süreç optimizasyonu, mevcut kaynakların en iyi şekilde kullanılmasını sağlar, sonuçlara ulaşır ve sorunları çözer. Daha ucuz nakliye ve yurtdışı pazarlara girme fırsatları sunuyoruz. Bu, nakliyeyi daha hızlı hale getirir. Depolama ve taşıma için en iyisi. Yurt dışı teslimatlarda kargo ücreti daha uygun olacaktır. Satıcıların depo çalışanının izinli olması, hastalık gibi olaylarla uğraşması gerekmez. Depolama, paketleme ve taşıma gibi tüm hizmetler tek seferlik ödeme için yeterlidir. Ayrıca çeşitli nakliye seçenekleri de vardır. B. Müşterilere kurye teslimatı, kişisel alım.
Yukarıdaki faydalara bakıldığında, Almanya fulfillment sipariş karşılama hizmetlerine ilişkin siparişlerin dış ortaklara aktarılmasının e-ticaret işletmeleri için birçok avantajı olduğu açıkça ifade edilebilir.

İşinizin bu kadar önemli bir bölümünü uzmanlarına bırakmanız, işinizin e-ticaret kısmını da olumlu yönde etkiler. Tek yapmanız gereken, şirketiniz için hangi harici lojistik ortağının en iyi olduğuna karar vermektir. Gerçekleştirme hizmeti fiyatlandırması, operasyon merkezi hizmetlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sistem entegrasyonu, ürün alımı, depolama, ürün teslim alma, paketleme ve katma değerli hizmetlere ilişkin ücretleri içerir. Detaylar burada:

Kurulum hizmetleri ve sistem entegrasyonu. Pazaryeri mağazaları, web sitesi altyapısı ve diğer satış platformları ile operasyon merkezi yazılımlarının entegrasyonudur. Bu kurulum ve entegrasyona ilişkin fiyatlandırma, entegrasyonun kapsamına göre değişiklik gösterebilir. ürün teslim ücreti

Almanya fulfillment ürün tahsilat ücreti aynı zamanda depolama ücreti olarak da adlandırılır ve teslim alınacak ürünün cinsine, ürün adedine, ürünün ambalajına ve teslim alma anındaki çek detayına göre değişiklik gösterir. Parça numaraları ve hasar kontrolü standart ürün kabul sürecinde temel süreçlerdir.

Depolama ücretinin miktarı, ürünün depolama süresi, kapladığı alan, depolama yöntemi vb. etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ürünün depoya ulaşmasından sonraki toplama ve paketleme yöntemi satıcının gereksinimlerine göre belirlenir. Fiyatlandırma bu gereksinimlere göre belirlenir ve Satıcı hizmetin bedelini öder. Ürünlerin sevkiyat aşamasında depolardan müşterilere ulaştırılması genellikle dış lojistik ve nakliye firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu ücretler, Yerine Getirme Hizmetine dahil edilebilir ve Satıcının veya Hizmet Sağlayıcının takdirine bağlı olarak belirlenir. ParkPalet ile sipariş karşılama ve ara depolama hizmetlerinden faydalanabilir, ürünlerinizi ETD Logistics Almanya gönderimi ile güvenle gönderebilirsiniz.

satıcının üzerindeki yük çok ağır olduğundan satıcının bu yükü azaltacak bir mekanizmaya sahip olması gerekmektedir. Sipariş karşılama sistemleri şirketlerin bunu yapmasına yardımcı olur. Türkçe’de “siparişin yerine getirilmesi” anlamına gelen Fulfillment, bir e-ticaret firmasında siparişin alınması ve müşteriye tek bir sistem üzerinden teslim edilmesi sürecidir. Bu süreç, envanter edinme ve depolama, siparişin yerine getirilmesi, toplama, paketleme, kalite kontrol ve nakliye gibi faaliyetleri içerir.
Almanya Fulfillment, e-ticaret sürecine dahil edilecek yazılım, teknik ekipman ve tasarım konularında firmalara destek vermektedir. Ayrıca şirketin diğer ticari faaliyetlerine daha fazla zaman ayrılabilecek. Bu, şirketin müşteri memnuniyetini artırmak için ürünlerine ve mağazalarına değer katmasına olanak tanır.

Sipariş işleme adımları dört adımdan oluşur: depo yönetimi, lojistik yönetimi, sipariş yönetimi ve müşteri hizmetleri. Ancak şirketin ihtiyaçlarına bağlı olarak bu adımların tamamının uygulanması gerekmiyor. Ürün gereksinimlerinizi analiz ettikten sonra hangi hizmetleri ne ölçüde uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Stokların sipariş aşamasına kadar belirli bir yerde depolanmasıdır. Depo yönetimi stok kullanılabilirliğini, işgal edilen alanı ve nakliye araçlarını kontrol eder. Bu nedenle tüm depolama süreçleri Fulfillment’te gerçekleştirilir. Bu, sipariş işlemeyi hızlandırır ve müşteri memnuniyetini artırır. Sipariş verildikten sonra ürünler özel paketleme sisteminde paketlenerek müşteriye teslimata hazırlanır. Ürünün sahibi olan firma paketleme ve kargo süreciyle ilgilenmediğinden zaman kaybı yaşanmaz. Ayrıca paradan da tasarruf edebilirsiniz.
Tüm e-ticaret işlemlerinizi tek bir sistemde toplayarak zamandan ve paradan tasarruf edin. Satıcı adına tüm hizmetleri üstleniyor ve gerekli hazırlıkları planlıyoruz. Hazırlık aşamasında teknik gerekliliklerin yanı sıra depo yönetimi ve stok yönetimi de sağlanmaktadır. Daha önce fiziksel bir yerde faaliyet göstermeyen perakendeciler için fiziksel alanı yönetmek zor olabilir. Bu nedenle birçok e-ticaret firması stok yönetimi, paketleme ve depolama gibi süreçlerle uğraşmak istemiyor. Yerine getirilmesi bu şirketler için harika bir çözüm olacaktır. Ek olarak, sipariş hacimleri artsa bile sipariş karşılama hizmetleri sayesinde işletmelerin paketleme ve nakliye süreçleri konusunda endişelenmelerine gerek kalmıyor, bu da onlara işlerini büyütmek için daha fazla zaman ayırma olanağı sağlıyor.
Gerçekleştirme hizmetleri, müşteri şikayet ve önerilerine anında yanıt vermenize, marka hedeflerine odaklanmanıza, satışları artırmanıza ve marka büyümesine yönelik çeşitli stratejiler geliştirmenize olanak tanır. Tüm bu karmaşık operasyonları yönetmek çok zor olabilir, bu nedenle satıcıyı bu süreçten kurtaracak bir sipariş karşılama hizmeti kullanmak mantıklıdır.

Almanya fulfillment nakliye ve siparişin yerine getirilmesi, e-ticaret işinizi rekabetçi tutmanın temel faktörleridir. Üçüncü taraf sipariş karşılama şirketleri bu süreçleri hızlı bir şekilde yönetir. Doğru sipariş karşılama şirketini seçebilmek için bir şirketin hangi özelliklerin onu iyi bir sipariş karşılama sağlayıcısı yaptığını belirlemesi gerekir.

Tabii ki, yerine getirme ücretleri servis sağlayıcıya göre değişebilir. Bu hizmeti sunan firmanın yapısına ve yerine getirme hizmetlerini nasıl yürüttüğüne bağlıdır.

Bazı Yerine Getirme Operasyon Merkezleri müşterilere bitmiş ürünleri gönderirken, diğerleri paketleme, ürün montajı, hediye paketleme ve nihai tüketicilere ürün teslimatı gibi katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Almanya fulfillment çoğu sipariş karşılama hizmeti sağlayıcısı işlem başına ücret alır ve bu da sağlayıcı için sipariş başına maliyete neden olur. Ölçek ekonomileri, e-ticaret sağlayıcıları için sipariş sayısı arttıkça maliyetleri düşürür.

E-ticaretteki yerine getirme hizmetleri temel olarak dört kategoriye ayrılır: depolama, sipariş yönetimi, lojistik yönetimi ve iadeler ve talepler dahil müşteri ilişkileri.
Depolama, bir satış şirketinin mallarının tek bir yerde depolanmasıdır. Bu aşama şirketin depo süreçleriyle ilgili her şeye odaklanır. B. Depolama Alanı, Envanter Kullanılabilirliği ve Taşıma Olanakları.
Sipariş yönetimi adımları; envanter yönetimi, fiyatlandırma, sipariş girişi, yerine getirme, takip, sevkiyat takibi, kayıt tutma, talep ve satın alma bildirimleri gibi görevleri içerir.
Lojistik sahalarda sipariş edilen ürünlerin paketlenmesi ve teslim edilmesi gibi görevler bulunmaktadır. E-ticaret işletmeniz sipariş karşılama hizmetlerini kullanıyorsa bu süreçlerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu, sipariş almak ve teslim etmek için zaman kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir.
Memnuniyetin en iyi kısımlarından biri olan müşteri ilişkileri kısmı, müşterilerinize mümkün olan en iyi şekilde davranmaktır. Sipariş sürecinde sorun yaşanması durumunda müşterilerimize yardımcı olacağız, teslimat aşamasında ürünün süreci hakkında sorular soracağız, iade, değişim veya şikayet durumunda müşteri ile gerekli iletişimi kuracağız.

Almanya fulfillment müşteri ilişkileri bu aşamada kritik öneme sahiptir. Bu teklif mail, çağrı merkezi, SMS gibi çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla yapılabilmektedir. Harici bir lojistik ortağının tüm süreci devralması sayesinde müşteri-şirket güveni daha hızlı ve daha kolay oluşturulur. Raporlar saklanan kayıtlara göre oluşturulur, bu da hizmet kalitesini artırır.

İkmal şirketinin sunduğu hizmet paketi, partner olmayı planladığı şirketle alakalı olmalıdır. Temel özellikler (depolama, taşıma, sipariş yönetimi) varsayılan olarak çalışmalıdır. Ayrıca işletmelerin ek gereksinimleri olabilir. Örneğin, çabuk bozulan ürünleri işleyen bir gıda dağıtım şirketi, depolamanın ötesinde, buzdolabında depolama yeteneklerine de odaklanmalıdır.
Almanya fulfillment potansiyel şirketleri değerlendirirken sadece mevcut tekliflere odaklanmamalısınız. Gelecekteki genişleme planları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bu, şirketlerin güvenilir bir ortak olup olamayacaklarını belirlemelerine olanak tanır. Müşterinin karşılaştığı sorunlar kaçınılmazdır. Önemli olan bunları etkili bir şekilde çözecek bir sistem oluşturmaktır. Bir sipariş karşılama ortağının aldığı müşteri desteği düzeyi, müşterilerin şirketi nasıl algıladığı üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Müşteriler üçüncü taraf lojistik hizmetleri (3PL) aldıklarından habersizdir, dolayısıyla herhangi bir sorun işletmenizi etkileyecektir. Sipariş karşılama ortağı, iş ortağı olarak şirketle iletişime geçiyor mu, sorunlarla baş etmede onlara nasıl destek oluyor, 7/24 erişim sağlıyor musunuz, artışlar için canlı desteğiniz var mı, bunların hepsi sorulması gereken sorular.

Siparişinizi teslim alın (çevrimiçi mağaza, sosyal medya butiği veya telefon)
Sipariş taleplerinin depolama sistemine kaydedilmesi
Siparişinizi onayladıktan sonra size bir onay e-postası göndereceğiz
Sipariş talebinin depoya aktarılması
Bir depo çalışanı sipariş edilen malları bulur ve alır
Siparişinizi paketleyin ve sevkiyata hazırlayın
kalkış emri
Müşteriye siparişinin yolda olduğunu belirten bir mesaj gönderin
Siparişinizi müşterinize teslim edin
Gerekirse değişim işlemlerini gerçekleştirin veya iade veya geri ödeme siparişi verin
envanter güncellemesi
Sipariş karşılama uygulamasının ilk adımı depo yönetimidir. Stoklu satış yapılabilmesi için ürünlerin depoda stokta bulundurulması gerekmektedir. Bu süreçte depo ve ürün stok yönetimi gibi saha yönetimine ilişkin çalışmalar gerçekleştirilir. İkinci adım sipariş yönetimidir.
Almanya fulfillment bu aşama siparişle ilgili görevlerin organize edilmesini içerir. B. Bir e-ticaret şirketinden ürün sipariş eden, ürün envanterini yöneten, kayıt tutan, siparişleri hazırlayan müşteri. Üçüncü seviye lojistik yönetimidir. Bu, siparişin alınmasından ve hazırlanmasından sonra siparişin paketlenmesi ve nakliyesini içerir. Taşıma sürecini dışarıdan bir lojistik ortağının gerçekleştirmesi, e-ticaret şirketlerinin iş yükünü ve maliyetlerini azaltır.
Dördüncü ve son aşama müşteriyle olan ilişkidir. Burada müşterilere siparişlerinin durumu hakkında bilgi verilmekte ve ürün değişimi, iade gibi talepler karşılanarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Gerçekleştirme ortakları, ticari faaliyetlerinin bir kısmını dış kaynaklardan sağlıyor. Dolayısıyla, tıpkı hizmetinizin bir büyüme planı olduğu gibi, sipariş karşılama ortağınızın da işletmenizle birlikte ölçeklenebilmesi gerekir.
Gelecekteki sipariş karşılama şirketleri için, şirket yoğun talebi karşılayacak personele sahip mi? Şirket, büyüme yörüngesine uygun olarak teslimatları artırabilir veya azaltabilir mi? Sorular potansiyel sipariş karşılama şirketlerine yönlendirilmelidir. İstediğiniz son şey, mevcut sipariş karşılama şirketinizin, siparişlerdeki artış sırasında ortak değiştirmeye yetecek kapasiteye sahip olmamasıdır. Bazı üçüncü taraf sipariş karşılama ortakları, kendilerini geri dönülemez kararlar almaya zorlamak için sözleşme maddelerini kullanır. Hizmetlerinin araştırılmasına izin veren ve gerekirse fikrinizi değiştirmeniz durumunda fesih imkanı sunan bir şirket seçmelisiniz. Tek tıklamalı bir dünyada yaşıyoruz ve tüm sipariş karşılama ortaklarının benzer teknik altyapıya sahip olduğunu varsaymak kolaydır.
Almanya fulfillment şirketin farklılaşmasının önemli bir kısmı müşterilerin ürünlerini sipariş etme kolaylığıdır. Minimum sorunla sipariş verebilen müşterilerin tekrar alışveriş yapma olasılıkları daha yüksektir. Bu, müşteri başına ortalama müşteri ömrünü artırır. Bu tür bir deneyim sunmak isteyen şirketler, teknolojiyi sorunsuz bir şekilde kullanabilen sipariş karşılama ortaklarıyla çalışmalıdır.
Ayrıca sipariş karşılama şirketleri, müşterilerinin ve tedarikçilerinin her gönderinin durumundan haberdar olmasını sağlamalıdır.

E-ticaret işiniz büyüyorsa, tüm siparişlerinizi işleme koymak, depoları ve envanter seviyelerini ayarlamak çok fazla zaman ve para gerektirebilir. Bu nedenle, artan müşteri taleplerinizi karşılamak için bir sipariş karşılama hizmetiyle ortaklık kurmayı hızlı ve modern bir çözüm olarak düşünebilirsiniz.
Otomatik sipariş işleme yazılımı size bir noktaya kadar yardımcı olabilir. Ancak bunun yerine daha esnek uyumluluk seçenekleri sunan bir hizmeti kullanmak daha mantıklı olacaktır. Orta veya büyük bir e-mağaza işletiyorsanız da bu hizmeti seçebilirsiniz. Dikkat çeken noktalardan biri de partner olmak istediğimiz lojistik firmalarının hızlı sipariş işlemleridir. Çünkü rekabetin giderek arttığı çevrimiçi pazar ortamında, siparişlerin de e-ticaret şirketleri kadar hızlı işlenmesi gerekiyor.
Bir sipariş karşılama hizmeti sağlayıcısı seçerken, 3 gün içinde teslimatı garanti edebilecek güvenilir bir gönderim hizmeti sağlayıcısı aramalısınız. Sipariş karşılama hizmeti sağlayıcılarının farklı coğrafyalarda stratejik olarak konumlandırılmış birden fazla deposu da olabilir.
Almanya fulfillment farklı bölgelerde birden fazla depo kullanılması, taşıma işleminin daha az mesafe kat etmesi gerekeceğinden hem taşıma süresini hem de maliyetleri azaltır. İş yaptığınız firmaların esnek olması da önemlidir.
Son dakika ayarlamaları ve değişiklikleri yapmanız ve müşterilerinize yönelik diğer çeşitli sipariş karşılama deneyimlerini özelleştirmeniz gerekecektir.

 

 

Kargo Ücreti:--EUR