0850 307 05 13

Hava kargo taşıma yöntemi

 

Hava kargo, süratli ve emin bir nakliyat yöntemidir ve küresel ticaretin mühim bir parçasıdır. Özellikle uzak mesafelerde ve acele kargo taşımacılığı gerektiren durumlardır havayolu taşımacılığı tercih edilir. Kargo taşımacılığı, mamüllerin muhtelif noktalara ulaştırılmasını elde eden mühim bir sektördür ve bu sektörde havayolu taşımacılığı da fazlaca büyük bir rol oynar. Havayolu taşımacılığında, bir acente vasıtasıyla farlı kapıdan kapıya hizmetler sunulabiliyor. Acenteler, kargo taşımacılığı döneminin başından sonuna kadar bütün işlemleri yönetirler ve havayolu taşımacılığını muntazam bir biçimde gerçekleştirmek için organizasyon sağlarlar. Hava kargo, çoğu zaman hususi hava kargo uçakları kullanılarak, süratli ve bereketli bir nakliyecilik hizmeti sunar. Havayolu taşımacılığı, küresel ticaretin devam etmesi için eğer olmazsa olmazdır. İş dünyasında rekabetin artmasıyla birlikte, ürünlerinizin dünya geneline süratle ulaştırılması ve müşterilerinizin beklentilerini karşılaması büyük bir gereklilik haline gelmiştir. İşte, tam da bu aşamada havayolu taşımacılığı devreye giriyor ve sizlere kıymetli hizmetler sunuyoruz.

Havayolu taşımacılığı, çağdaş dünyada süratli, emin ve etken bir ulaşım yöntemi olarak mühim bir rol oynar. İşletmeler, yüklerinin taşınmasında havayolu taşımacılığını tercih ederek vakit ve maliyet açısından avantaj elde eder. Bizde Esalco olarak bu süreçte işletmelerin gereksinim duyduğu lojistik yöntemine müsait olarak uzman ekibimiz ile etken hizmet sunuyoruz

Firmamız, ürün, sektör ve kapasite sınırlaması olmaksızın müşterilerine kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Havaalanından havaalanına nakliyecilik hizmetimiz ile internasyonal yada iç hatlarda kargo gönderimlerinizi süratli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız, kuvvetli lojistik ağı yardımıyla dünyanın her yerine kargo gönderimi yapabilme imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, kapıdan kapıya ve depodan depoya kargo taşımacılığı hizmetimiz ile gönderilerinizi tam adresine teslim ediyoruz. Müşterilerimize zamandan ve enerjiden tutum sağlamak için kargo alımı ve teslimatıyla alakalı bütün süreçleri üstleniyoruz. Siz ancak kargonuzu hazırlayıp bizlere teslim edin, gerisini bizler halledelim.

Lojistik firmaları içinde size en müsait hizmeti verebilmek için en süratli nakliye yolu olan havayolu kargo taşımacılığında da özveri ile çalışıyoruz. Sahip olduğumuz ve geniş bir kapsama haiz olan global charter ağımızda bulunan varlıklı hava kargo taşımacılığı seçeneklerimiz ile aşağıda yer edinen yük gruplarının tamamında lojistik hizmet sağlıyoruz.

Hava Kargo, lojistik firmalarının, yardım amaçlı organizasyonların, bireysel ve hususi firmaların, resmi kuruluşların nakliyat hizmetlerini karşılamaktadır. Türkiye`deki Türk işçilerinin gönderilerini, ithalat ve ihracat firmalarının numune gönderilerini en kısa müddette yerine ulaştırmaktadır. Hassas, tehlikeli, kırılgan, bozulabilir, ağır veya hafifçe her türde gönderide tayyare filomuzla hizmet veriyoruz. Hava Kargo olarak hacim ve ağırlık ayrım etmeksizin her türlü kargonuzu güvenle taşır. Deneyimli personeli, hava kargo taşımacılığına müsait tayyare filosu, çağdaş nakliyat sistemiyle kargolarınızı Türkiye`nin her bölgesine güvenle ulaştırmaktadır. Kargo takip edeni yapılmasına imkan elde eden sistemiyle, gönderilerinizin alıcıya sorunsuz teslimatı sağlanır. Aklınız kargonuzda kalmasın, Hava Kargo bu tarz şeyleri yerine ulaştırsın.
Hava yolu taşımacılığı mesafe problemi olmaksızın oldukca daha kısa müddette, oldukca daha bereketli nakliyecilik yapma olanağı sunar. Karayolu taşımacılığından değişik olarak taşınan mallar tam olarak garanti altındadır.

havayolu taşımcılığında yurtdışına oluşturulan kapınız olmakta, ulaşım departmanı olarak bütün ihtiyaçlarınıza birebir cevaplar sunan hizmetler verebilmektedir. Balkan ülkelerine meydana getirilen nakliyecilik hizmetleri ile ithalat ve ihracat alanında Yunanistan nakliyecilik hizmetleri ile adresten alıp varacağı adrese kadar uydu takip edeni ile izlenilen araçlarla emin ve zamanında teslimatlar yapılmaktadır.

Uzak Doğu`dan Türkiye’ye havayolu servisinin yanı sıra, Tren + Uçak, Deniz + Uçak, Karayolu + Uçak şeklinde kombine nakliyat alternatifleriyle müşterilere süratli ve ekonomik çözümler sunulmaktadır. Arkas Lojistik, transit vakit hassasiyetine ehemmiyet vererek maliyeti düşürecek muhtelif nakliyat hizmetleri sunmaktadır.New Jersey’deki ofisi ve deposuyla Amerika’ya havayoluyla sevk etmiş olduğu mamüllerin faal dağıtımını sağlamaktadır. Tehlikeli madde, bozulabilir kargo, yolcu beraberi minik kargo taşıması şeklinde geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, streçleme, çemberleme, paletleme şeklinde katma kıymetli hizmetlerle müşterilere kolaylık sağlamaktadır. İstanbul Havalimanı’ndan Avrupa’ya/dan yüklerin 48-72 saat arasında taşınmasına imkan tanıdığı olan bir organizasyon sunmaktadır. Firmanın kuvvetli global ağı ve uzman kadrosu, müşterilere hususi lojistik çözümleriyle süratli, güvenli ve müsait maliyetli nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) kargo acentesi olarak gelişmiş lojistik çözümlerimiz ile hava kargo ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler sunmaktayız. Kargonuzu dünyanın her yerine uzman kadromuz, yaygın acente ağımız ve geniş havayolu iş birlikteliklerimiz yardımıyla zamanında ulaştırmak ve işlerinizi sorunsuz bir biçimde yürütmenizi sağlamak görevimizdir. Hizmetlerimiz Havalimanından Havalimanına Teslimat Havalimanından Kapıya Teslimat Kapıdan Havalimanına Teslimat Kapıdan Kapıya Teslimat Charter Hizmetleri Tehlikeli Madde Taşımacılığı Bozulabilir Kargo Taşımacılığı Farklı Modlarla Taşıma Transit Taşıma teknolojik altyapımız, tahsile verdiğimiz ehemmiyet, müşterilerimize olan çözüm odaklı yaklaşım yapımız ve rekabetçi fiyatlarımızla işlerinize yardımcı ve sizin için tercih edilebilir bir noktada olmaya itina gösteriyoruz. Tüm dünya havalimanlarını kapsayan acente ağı, alan kişi odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı yardımıyla geniş alan kişi portföyüne sahiptir. Güçlü ve geniş acente ağı Farklı havayolu firması seçenekleri Dünyanın her noktasına kapıdan kapıya teslimat Konsolidasyon ile rekabetçi fiyat avantajı Askılı Tekstil Taşımacılığı Tehlikeli Madde Taşımacılığı Bozulabilir Kargo Taşımacılığı Uçak kiralama (charter) Hizmetleri Transit (cross trade) Taşımalar Proje Taşımacılığı

Kargo Ücreti:--EUR