0850 307 05 13

Türkiye fulfillment

Türkiye fulfillment sipariş karşılama ağımız, teknolojimiz ve dijital araçlarımızla işinizi büyütün. Küresel sipariş karşılama merkezlerimizden ve yerel uzmanlarımızdan yararlanarak artık e-ticaret operasyonlarımızı hızla ölçeklendirebiliyoruz. Ayrıca hızlı, sürdürülebilir ve kontrollü büyüyebilmeniz için e-ticaret stratejinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Ürünlerinizi saklıyor, topluyor, paketliyor ve teslim ediyoruz.

Tüm platformlarda tek noktadan envanter yönetimi sağlamak için yazılımınızla entegre oluyoruz. Ve daha da önemlisi çalışan baskısını azaltarak müşteri baskısını azaltır. Sipariş karşılama merkezlerimiz, her büyüklükteki işletme için uygun maliyetli ve güvenilir sipariş karşılama hizmetleri sunmaktadır.

Her ülkede satış yöneticilerimiz var çünkü hiçbir şey işletmeniz için en iyi tedarik zincirini belirleme konusunda yerel bilginin yerini tutamaz.
Akla gelebilecek her sektördeki şirketlerle çalışarak çok büyük miktarda bilgi biriktirdik. Siparişiniz ayrı bir depolama, işleme, tarama veya takip gerektiriyorsa ağımızdaki uzmanlarımız yardımcı olabilir. Türkiye fulfillment size daha düşük fiyatlarla daha yüksek standartlar sunmak için tüm sipariş karşılama merkezlerimizi etkin bir şekilde yönetiyoruz.

Bu yaklaşım tüm hizmetlerimizi kapsıyor ve nerede olurlarsa olsunlar harika müşteri deneyimleri sunmamızı sağlıyor. Ancak bizim için önemli olan sadece sizin işiniz değil. Dünyamız da bizim için önemlidir. Uzun süredir devam eden programımız, faaliyet gösterdiğimiz her yerde karbon ayak izimizi azaltmaya ve sürdürülebilir uygulamaları teşvik etmeye odaklanıyor. Gerçek zamanlı, veriye dayalı kararlar almak için sipariş karşılama ağlarıyla çalışın.
ETD Lojistik portalında oturum açın ve Türkiye fulfillment işletmeniz hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sağlayan elektronik tablolara ve raporlara erişmeniz yeterlidir. Gelen ve giden gönderilerden envanter seviyelerine kadar tüm verilerinizi kolayca yakalayın ve kullanın.

Türk ikmal hizmetleri, e-ticaret lojistiği ve ikmal uzmanları. Stokluyor, saklıyor, topluyor, paketliyor ve teslim ediyoruz. Fulfillment Türkiye’de kaliteli hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlı M3 tabanlı fiyatlandırma, ihtiyaç duyduğunuz kadar öğeyi depolamanıza olanak tanıyarak envanterin düşük olduğu dönemlerde depolama maliyetlerini azaltır.
ETD Logistics Turkey Fulfillment, satış öncesi ve satış sonrası süreçlerinize lojistik destek sağlayan, siparişlerinizin tek noktadan sorunsuz teslimatını sağlayan bir hizmettir. Uzman desteği, güçlü altyapı, 7/24 hizmet ve hız ile depolamadan adreslemeye, paketlemeden kargoya kadar birçok e-ticaret maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. Zamandan ve emekten tasarruf edin.

Türkiye Fulfillment müşteri deneyimini tamamen ele alıyor.
Entegre pazaryerlerimiz üzerinden sattığınız ürünler için en iyi depolama çözümünü belirliyor, siparişleri sistemimize girerken depoluyor, paketleyip kargoya teslim ediyoruz. Ürününüz için yurt içi veya yurt dışı en uygun depolama çözümünü belirliyor ve siparişiniz sistemimize girdikten sonra depoluyor, paketliyor, işliyor ve kargonuza teslim ediyoruz. Ayrıca iade işlemlerini gerçekleştirir ve iadeleri saklar.

ETD Lojistik olarak depolama sektörünün lider firmalarından biriyiz. Müşterilerimize e-ticaret lojistiği ve Türkiye sipariş karşılama hizmetleri sunuyoruz. Bununla EC sitesi kullanıcılarına yönelik lojistik ve depolama operasyonlarını yürütmek istiyoruz. Bu, depolama maliyetlerini ve aktarım sorunlarını ortadan kaldırır. Ayrıca e-ticarette aynı gün kargo hizmeti de sunulmaktadır. Eksiksiz bir sistemimiz var, dolayısıyla envanter ve ürün yönetimi çok daha kolay olacak.

Firmanın ürünlerinin belirli bir alanda depolandığı yere depo, bu depolamayı gerçekleştiren yönetim departmanına ise depo yönetimi denir. Depo yönetimi, e-ticaret depolama operasyonlarının uygulanmasını ve e-iş için depolama alanının, envanterin, taşıma ekipmanlarının ve emeğin verimli kullanılmasını sağlayan araştırmalar yürütür. Tüm bu süreç sayesinde tüm depolama işlemlerini kendi karşılama alanımızda yaptırma imkanına sahip oluyoruz. Turkey Fulfillment olarak e-ticaret sektöründeki hizmetlerimizi zamandan, paradan tasarruf etmenize ve operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak için kullanıyoruz. Bu sayede siz cironuzu artırmaya, iş hacminizi arttırmaya çalışırken, biz de tüm lojistik ve diğer idari işlerle ilgileniyoruz. Tüm ürünler e-ticaret depo sistemimizde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Ürün ve hizmetlerini internet üzerinden satmak için e-ticareti kullanan markaların birçok sisteme ihtiyacı vardır. Satıcıların çoğu zaman ağır iş yükleri vardır ve bu yükleri azaltmak isterler.

Tüccarlar tüm ürünlerini ve operasyonlarını sürdüremezler, dolayısıyla bu yükü hafifletmek için genellikle e-ticaret sistemlerine ihtiyaç duyulur. Günümüzde pek çok e-ticaret firmasının sipariş karşılama sistemlerini kullandığı bilinmektedir.

E-ticarette Türkçe Fulfillment Hizmeti, firmaların sipariş alımından müşterilere teslimatına kadar tüm iş süreçlerini tek bir sistemde entegre etmelerini sağlayan bir sistemdir. Bu sistemler genel olarak firmalara tasarım, yazılım ve teknik konularda hizmet vermektedir.
E-ticaret sipariş karşılama hizmetleri sayesinde markalar iş süreçlerini daha profesyonel hale getirebilir ve aynı zamanda maliyet tasarrufu da sağlayabilirler. Sipariş karşılama e-ticaret süreçlerini profesyonelce yürüten markalar birçok fayda elde edebilir. Sipariş karşılama e-ticaretinin faydalarına daha yakından bakalım.

Turkey Fulfillment, e-ticaret markalarının hedef kitlelerine düşük maliyetle ulaşmasını sağlar. E-ticarette bu hizmet, markaların operasyonel süreçlerini daha kolay yönetmelerine yardımcı oluyor. Bu sistemler sayesinde e-ticaret firmaları hedef kitlelerine kusursuz hizmet sunabilmektedir. Fulfillment sistemleri, e-ticaret şirketlerinin ürün sayısını artırmasına olanak tanır. Sipariş karşılama hizmetleri, markalara ürünleri ve siparişleri üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Gerçekleştirme hizmetleri işletmenizin büyümesini kolaylaştırır. E-ticaret şirketleri, sipariş karşılama hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini artırıyor. Gerçekleştirme hizmetleri marka büyüme sürecini kolaylaştırır ve hızlandırır. İşletmeler e-ticaret gönderimi ile kargo süreçlerini kolaylıkla yönetebilirler. İşletmenizi daha büyük pazarlara genişletin. Dönüşüm oranları hızla artıyor. Bunlar, e-ticarette sipariş karşılamanın markalara sunduğu başlıca avantajlardır. Siz de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız operasyonel süreçlerinizde de yararlanabilirsiniz.

E-ticaretlerinde Türkçe sipariş karşılama hizmetlerini uygulamak isteyen markaların yönetmesi gereken önemli bir süreç var.

depo yönetimi
Sipariş yönetimi
ürün paketleme
Ürün gönderim akışı
müşteri iletişimi

Bir siparişin nasıl işleneceği konusunda yanıt arayan herhangi bir kişi veya işletmenin bilmesi gereken ilk süreç, envanter yönetimi sürecidir. Çünkü stoklu satış yapmak isteyen markaların, ürünlerini satabilmeleri için ürün envanteri oluşturmaları gerekiyor. Genel olarak markalar ürünlerini depolarda da saklıyor.

Türkiye’de Depo Yönetimi ve E-Ticaret Yerine Getirilen Hizmet Yapısı: Hizmet yapısı oluşturmak isteyen markaların depo alanı kullanımı, ürün envanteri ve taşıma süreçleri gibi faktörlere dikkat etmesi gerekir. Bu süreci başarıyla tamamlayan markalar, yerine getirme hizmetleri yapısının ilk sürecini tamamlıyor.

Bu nedenle e-ticaret firmaları sattıkları ürün ve hizmetleri doğru yöneterek ve sipariş edilen ürünleri hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırarak müşteri memnuniyetini artırır. Bu süreci iyi yönetmek isteyen firmalar Depo Yönetim Sistemi (kısaca WMS) kullanımına yöneliyor. E-ticaret firmaları satışa başladığında depodaki ürün ve hizmet satışları azalır. Bu süreci profesyonelce yönetmek için şirket en çok satan ürünlerinin paketleme sürecini kontrol ediyor ve bu ürünleri deposuna gönderiyor. Ürün paketleme işlemi yalnızca büyük miktarlardaki ürünler için yapıldığından markalar zamandan tasarruf sağlıyor.
Türkiye Fulfillment Services, markaların nakliye ve lojistik süreçlerini profesyonelce yönetmelerine yardımcı oluyor. Çünkü bu süreçte taşıma marka tarafından yapılır ve depoya teslimattan marka sorumludur. Kargo işlemlerinin, yerine getirme hizmeti veren firmalar tarafından gerçekleştirilmesi nedeniyle, e-ticaret firmaları bu noktada lojistik maliyetlerinden kurtulabilmektedir.

Türkçe’de sipariş işleme olarak da bilinen Fulfillment, bir sistem içerisinde toplanan yeni sipariş e-ticaret işlemlerinin, nihai tüketiciye ulaşana kadar tek bir sistemde toplanması anlamına gelir. ETD Logistics Turkey Fulfillmnt, depolama, aktarma, envanter yönetimi, paketleme ve ekspres teslimat hizmetlerinizi kaliteli, sürdürülebilir ve çevre dostu bir bakış açısıyla yönetmenize olanak tanır. Sattığınız ürün çeşidini ve sayısını artırmak bu potansiyeli engeller ve tavsiye edilir. Satıcı tarafından ayrı ayrı kontrol edildi.
Türkiye Fulfillment ile satıcıları giderek daha rekabetçi hale gelen e-ticaret ortamında ön sıralara koyabilir ve aynı zamanda tüm kanallarda satılan ana ürün ve hizmet envanterinden yararlanabilirsiniz.

ETD Logistics Fulfillment ile her süreçte her zaman en yüksek müşteri güvenine ve desteğine sahip olursunuz. Marka bilinirliğini oluştururken müşterilerinizin güvenini kırmadan satış yapabileceksiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar, böylece ihtiyacınız olan tüm raporları alabilir ve doğrudan geliştirmek istediğiniz alanlara gidebilirsiniz. Kampanyalar sırasında bile yüksek hacimli trafiği kolayca yönetin. Türkiye Fulfillment, katıldığınız veya kendi oluşturduğunuz kampanyaların ilerlemesini ve trafiğini takip etmenizi kolaylaştırır. Sistem işlevselliğinden ödün vermeden satışları aynı anda artırın. Ölçeklenebilir bir BT altyapısı üzerinde parametrik planlama algoritmaları ve esnek insan kaynakları yönetimi, e-ticaret operasyonlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarabilir.
Satıcılara kolaylık ve sistematik bir çalışma yöntemi sunan ETD Logistics Fulfillment, yeni pazarlara ve ürün segmentlerine odaklanmanıza, zamandan tasarruf etmenize ve dönüşümlerinize değer katmanıza olanak tanır. Sürdürülebilirlik odaklı şeffaf ve izlenebilir lojistik hizmet sağlayıcısı Türkiye Fulfillment’te benzersiz bir e-ticaret deneyimi sizi bekliyor.

Kargo Ücreti:--EUR