0850 307 05 13

Türkiye Ara Depo

Türkiye ara depo çözümlerimizle ihtiyacınız olan depolama alanını, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda bulun. Fulfillment, yalnızca malların depolanmasını değil aynı zamanda paketlerin teslim edilmesi sürecinin tamamını içeren hizmetlerin yanı sıra depolama çözümleri de sağlayan bir depodur.
Ürünleriniz ETD Lojistik Türkiye ara depo tesisinde bulunmaktadır.

Alınır ve envantere eklenir. Siparişiniz alınana kadar kaydedilecektir. Siparişinizi aldıktan sonra hazırlayıp kargoya verip size teslim edeceğiz. Yeniden paketleme, etiketleme, ürün sayımı, paletleme gibi işlemler yapılabilmektedir. Tüm iade süreçleri tutarlı bir şekilde yönetilmektedir. Uzun süreli depolamaya ihtiyaç duyan müşteriler için özel alan tahsis edilebilir. Fiziksel envanterin kendi ülkelerinde olmasını gerektiren platformlarda satış yapan müşteriler için ara konumlar görüntülenebilir. Küçük ve ağır paketler müşterinin kapısına kadar sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda size bir Türk hesap yöneticisi atanacaktır.

ETD Logistics ile tüm ürünlerinizi pazar fark etmeksizin doğrudan müşterilerinize veya Amazon üzerinden satış yaptıysanız Amazon deposuna gönderebilirsiniz.

Türkiye Ara Depo, endüstriyel perakendecilere ihtiyaç duydukları parçaları en hızlı şekilde temin etmelerini sağlayan çözüm ortağıdır. Şirket, iş ortağı olarak otomobil yedek parça satıcılarıyla B2B hizmet vermektedir. Türkiye Ara Depo, otomobil yedek parça satıcılarının iş hayatını kolaylaştırmayı ve müşteri memnuniyetini artırarak pazardaki varlığını güçlendirmeyi amaçlayan yeni bir kanaldır.

Kargo Ücreti:--EUR