0850 307 05 13
11
Mar

Hava kargo taşımacılığı

Hava kargo ile gönderilen bütün eşyalar küçük, büyük yada ağırlık göz etmeden internasyonal nakliyecilik kapsamında muamele görür. ETD kargo hizmeti mevzusunda müşterisine verdiği itimat ve süratli çalışmasının büyük oranı vardır. Kurumsallaşmış ve yeniden kurumsal firmalarla anlaşmalı bir kurum olmanın önemi büyüktür.

Hava Kargo ile gönderimi resmi satmaca kayıtlı olduğu şeklinde faturasız numune armağan kapsamında yada ticari niteliği olmayan şeklinde elastiki nakliyat şekillerini de kapsar. ETD; hava kargo larınızı basit bir biçimde gönderimini gerçekleştirebilmeniz ve gönderinizi kolayca takip edebilmeniz için lüzumlu hizmetlerin çözümlerini sunuyoruz.

Hava nakliyecilik çözümlerinde yeni rotalarda konsolidasyon hizmet ağını gün geçtikçe daha da genişleterek, standart transit süreli hizmetin ötesine geçiyoruz; değişik havayolu seçenekleriyle ekspres hizmetler sunuyoruz.
Tüm hizmetlerimizde olduğu şeklinde esnekliğimizle hava taşımalarında da alan kişi memnuniyetimizde artı kıymet yaratıyoruz.

Share This Post

Leave A Comment

Kargo Ücreti:--EUR